Workout lygis

10 geriausių Workout lygio narių:

1. Sąrašas tuščias.
Main :: Bendra :: Diskusijos :: Projektas
Sukurti naują temą
Projektas
Super Admin

Sveiki.
Ieškome norinčių žmonių prisidėti prie šio tinklapio atgaivinimo.
Norintis prašome drąsiai rašyti, čia arba į pm.
Newbie

Sveikas.Kokiu būdu galima prisidėti?
Super Admin

Padet su turiniu, prisimint kas buvo senajam tinkalpy ir bandysiu atkurt.
Arba gal turit ideju su tinklapiu.
Newbie

Tai pridėk atgal workout lygius.  Facebook puslapį prikelk, pareklamuoti galiu šią svetainę. Atkurk savaitės įšūkius. Užduotis sugalvosim per naują. Forume reikalingos temos : Savaitės įšūkiai , workout lygiai, apie sportą, ne į temą ir t.t Paskui   padaryk vertintojų atranką ir pnš.
Newbie

Aš siūlyčiau nebesigainioti šito seno projekto, kuris tiesiog yra visiškai pasenęs. Jeigu rimtai galvojate atgaivinti, pasirinkite kažkokį tai TVS, kuris yra šiuolaikiškas. Visiškai nematau prasmės gaišti laiko su > 10 metų senumo kodu, kai per tą patį laiką galima padaryti visą tai nuo 0 su šiuolaikiškais įrankiais. 

Kalbant apie turinį, tai turiu kažkur nusimetęs kietą diską kuriame buvo daug SQL eksportų iš paskutinių sistemos versijų. Jeigu bus galimybė ištraukti juos - susisieksiu.
Super Admin

Giedrius parašė:
Aš siūlyčiau nebesigainioti šito seno projekto, kuris tiesiog yra visiškai pasenęs. Jeigu rimtai galvojate atgaivinti, pasirinkite kažkokį tai TVS, kuris yra šiuolaikiškas. Visiškai nematau prasmės gaišti laiko su > 10 metų senumo kodu, kai per tą patį laiką galima padaryti visą tai nuo 0 su šiuolaikiškais įrankiais. 

Kalbant apie turinį, tai turiu kažkur nusimetęs kietą diską kuriame buvo daug SQL eksportų iš paskutinių sistemos versijų. Jeigu bus galimybė ištraukti juos - susisieksiu.

Butu labai gerai jei rastum kopiju. O TVS aisku bus keiciamas nera problema, dizainas taip pat atrodo kaip 15 metu senumo puslapio, jis irgi bus keiciamas i siuolaikiska.
Newbie

Sveiki. Labai džiugu, kad yra tokių žmonių , kurie užsiima projekto atgaivinimu :) turnikas.lt Labai prisidejo prie mano ir kitų žmonių  sportinių pasiekimų :) kai viską susitvarkysit nepamirškite pridėti "remimo" skilties :) "
Projektas

Sukurti naują temą
Now?
Now browsing: 1 (0 members and 1 guests)
Last user Renatas. Now online:
No one online at now.
Statistics
Threads: 1, Posts: 7, Users: 70.
- Tema su naujais pranešimais.

- Tema be naujų pranešimų.

Pokalbiai
Kad rašytum, turi prisijungti..

14-10-2019 21:52
laukiam laukiam

10-10-2019 21:21
Saiyan , neskubėk Grin

09-10-2019 15:13
Workout lygius galima kelt ?

08-10-2019 11:12
Sad megstu sportuot

08-10-2019 11:12
kas cia per programa as invalidas man 49 m.

Paskutiniai matyti
· Admin07:01:15
· Vaidys19:55:00
· Renatas 1 diena